طراحی سایت | فرم سفارش طراحی سایت

طراحی سایت | فرم سفارش طراحی سایت

امروز ما در مورد آن وبسایتهایی که از لحاظ فنی و طراحی گرافیکی و تایپوگرافی آنها بی نظیر هستند، نخواهیم رفت. نه، امروز، ما فقط می خواهیم نگاهی دوباره به آن وب سایت هایی بیاندازیم که جواب هایمان را از بین میبرند، ذهن مان را منفجر می کنند و نفس مان را قطع می کنند. آن دسته وب سایت هایی که می بینید و بلافاصله فکر می کنید که “چطور این کار را انجام داده اند؟”، “چه ایده عالی!”، “چه کسی این کار را می کند؟”، “کدام مغز متفکری مسئول این است؟” چه طراحی سایت بی نظیری !

و این دقیقا همان لحظه ای است که شما دکمه راست موس را برای بررسی کد منبع، تغییر مرورگر و جستجو برای کتابخانه و فریم ورک فشار می دهید که ببینید این نابغه از چه چیزی استفاده کرده است. همه اینها زمانیست که شما در تلاش برای حفظ ظاهر سرد حرفه ای خود و پنهان کردن این واقعیت که دارید از حسادت می میرید هستید. متوجه منظورم که می شوید، درست است؟

خب، کلاه خود را سفت بگیرید چون تیم حرفه ای طراحی سایت ما ، به راحتی نیاز شما همراهان را رفع خواهد کرد ، هر طرح خارق العاده ای که در ذهن دارید را در دنیای وب برای شما آماده خواهیم کرد.

کافی است ابتدا به “ فرم سفارش طراحی سایت ” سری بزنید ، سپس عقب بنشینید و از سفرتان لذت ببرید!

۱۰ مقاله برتر سال گذشته در مورد طراحی وب سایت

در بین حدود ده هزار مقاله طراحی سایت سال گذشته ۱۰ مقاله برتر اننخاب شده که می­تواند همگان را در طراحی حرفه­ای خود کمک کند. این فهرست طراحی وب شامل موضوعاتی مانند: طراحی وب پاسخگو، راهنمای استایل و سبک، شبکه، طراحی مجدد، تایپوگرافی، رنگ. طراحی UX و CSS به طور جداگانه در نشریه منتشر شده اند. این یک لیست بسیار رقابتی است و Mybridge قصد ترویج و تبلیغ هیچ ناشری را ندارد. Mybridge AI مقالات را براساس کیفیت محتوای اندازه­ گیری شده توسط دستگاه ما و انواع مختلف عوامل انسانی از جمله تعامل و محبوبیت رتبه بندی کرده است. با خواندن این ده مقاله برتر سال گذشته طراحی وب سایت، به تجربه و تکنیک­های مفید به اشتراک گذاشته شده توسط رهبران طراحی دست پیدا خواهید کرد. شما عزیزان میتوانید این مقاله ارزشمند را از طریق لینک “ ۱۰ مقاله برتر سال گذشته در مورد طراحی وب سایت ” مشاهده کنید.

مطالب مرتبط